Metalizacja

Metalizacja próżniowa: litery nagrobne, ramki do zdjęć i inne przykłady

obraz_2022-03-01_102730

Metalizacja próżniowa: litery nagrobne, ramki do zdjęć i inne przykłady

Metalizacja próżniowa z teoretycznego punktu widzenia, to niezwykle ciekawy proces, który jest konsekwencją rozwoju technologii, która z jednej strony wzmacnia słabsze tworzywa, pokrywając je odpowiednią powłoką. Z drugiej strony jest to szansa dla nieco zużytych elementów, które mogą zyskać nowe życie. Z trzeciej zaś strony metalizacja ujawnia się w niezwykle ciekawym obszarze dekoracyjnym. Nie ulega tutaj wątpliwości, że proces ten widoczny jest przy okazji każdego tworzywa bez różnicy: metalu, plastiku, ceramiki i szkła. Można powiedzieć, że jednym słowem przedmioty i elementy zyskują nowy blask i kolor.

Metalizacja próżniowa i jej możliwości

Pisaliśmy już o tym w poprzednich wpisach na czym dokładnie polega metalizacja próżniowa. Warto dodać, że branże, które ją wykorzystują, to między innymi motoryzacyjna, elektroniczna, ale także znajdziemy jej ślady w przemyśle kosmetycznym, w produkcji biżuterii, wszędzie tam, gdzie produkuje się elementy wyposażenia wnętrz (np. akcesoria łazienkowe i kuchenne). Również producenci dewocjonaliów korzystają z tej metody. Metalizacja24 specjalizuje się we wszystkich tych obszarach. Jednocześnie oferujemy paletę kolorów, którą można wykorzystać w metalizacji, zwracając przy tym uwagę, że za każdym razem mowa jest o procesie nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim, spełniającym ekologiczne wymogi.

Przykłady naszych realizacji

Na stronie metalizacja24 znaleźć można również przykłady tego, w jaki sposób praktycznie realizowana jest przez nas metalizacja próżniowa. Znajdziemy tutaj ciekawe rozwiązania, dotyczące na przykład elementów do łazienki, o których wspominaliśmy, jako jednej z naturalnych możliwości tego procesu. Ale warto jednocześnie zwrócić uwagę na inne rozwiązania, jak chociażby wykonane przez nas krzyże lub litery nagrobne, czy ramki do zdjęć. Może się wydawać, że to przykłady odległe od tego, czym na co dzień, zajmują się wymieniane wyżej branże w tym zakresie. A jednak okazuje się, że dla procesu metalizacji nie ma przeszkód. A fakt, że jej możliwości są wykorzystywane nawet w tym obszarze, świadczy również o tym, że ich użycie chroni poszczególne elementy przed czynnikami zewnętrznymi i czyni je zarazem bardziej trwałymi.

Skontaktuj się z nami

Warto dodać, że do niedawna metalizacja próżniowa miała charakter nieco hermetyczny i była przeznaczona, jak i wykorzystywana na skalę przemysłową. Po przykładach, na które zwróciliśmy uwagę wyżej, widać wyraźnie, że dzisiaj każdy bez wyjątku może skorzystać za naszym pośrednictwem z tego niezwykle ciekawego rozwiązania. Dlatego też odpowiadamy na każde indywidualne zapotrzebowanie. Wystarczy skontaktować się z nami, poinformować o tym, co należałoby zrobić, a my chętnie odpowiemy na Państwa potrzeby. Kontakt z nami: biuro@metalizacja24.pl lub drogą telefoniczną: 691 782 056.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.