Idź do góry
Share

Wyroby niklowane i chromowane

Przygotowanie przedmiotów lub elementów przed procesem metalizacji jest szybkie i proste. Wystarczy oczyścić powierzchnie i wyrównać ewentualne nierówności. Po tych krótkich zabiegach możemy przystąpić do nałożenia warstwy metalu za pomocą metalizacji próżniowej.  

Szybszy czas wykonania metalizacji przekłada się w sposób oczywisty na niższe koszty niż w przypadku na przykład chromowania. Warto podkreślić również, że metalizacja jest procesem o wiele bardziej przyjaznym dla środowiska niż inne techniki pokrywania powierzchni użytkowych.  

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące metalizacji próżniowej. Nowoczesnej i ekologicznej techniki, której używamy by uzyskać tak spektakularne efekty. 

Wykonane przez nas uchwyty do mebli

Na zdjęciach obok prezentujemy efekt metalizacji próżniowej na uchwytach do mebli. Oczywiście ten element meblarski, to jedyny dodatek, który można podać procesowi metalizacji.  

Możliwości jest nieskończenie wiele, a wszystko zależy od Państwa potrzeb i wyobraźni. Nie jest przeszkodą kształt, a szeroka gama możliwości kolorystycznych pozwala popuścić wodze fantazji.  

Do projektowania dodatków dodaliśmy możliwości metalizacji co sprawia, że wizja Twojego wyjątkowego domu może się ziścić.