Idź do góry
Share

Wyroby ze szkła i ceramiki

Nasze wyroby ze szkła i ceramika  poddane procesowi metalizacji próżniowej, to inny, wyższy poziom w wystroju wnętrz. Wszystko to co sprawia, że tak chętnie szło i cerami goszczą w naszych domach jako ozdoby jest spotęgowane procesem metalizacji próżniowej.  

Daj szanse procesowi metalizacji i pozwól by banalne i codzienne przedmioty użytku domowego zabłysły nowym blaskiem szlachetnego metalu. Korzystamy z najnowszych technologii w myśl naszego hasła – nauka w służbie piękna.  

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące metalizacji próżniowej. Nowoczesnej i ekologicznej techniki, której używamy by uzyskać tak spektakularne efekty.  

szkło i aluminium

Wykonane przez nas elementy do łazienki

Prezentujemy kilka naszych realizacji by uwidocznić Państwu możliwości metalizacji próżniowej. Szkło i aluminium pokryte warstwom metalu dzięki nowoczesnej metodzie metalizacji nabiera luksusowego wyglądu stając się obiektem pożądania.  

Warto zwrócić uwagę jak spektakularnie metalizacja zredefiniowała wartość użytkową przedmiotów, które nie koniecznie dotrzymywały kroku trendom w modzie.  

Jak widać nawet drobne przedmioty mogą stać się centralnymi punktami aranżacji przestrzeni odmieniając