Idź do góry
Share

Listwy szklane metalizowane , to nasza propozycja dodatku dekoracyjnego do płytek ceramicznych. Dzięki szerokiej gamie kolorów oferowanych poprzez proces metalizacji dobranie koloru do elementów wykończeniowych nie powinno stanowić większego problemu.

Wydawać by się mogło, że szkło to ostatni materiał do użycia przy wykończeniach kuchni czy łazienki. Nic bardziej mylnego. Listwa szklana już sama w sobie jest dostatecznie wytrzymała by stosować ją w budownictwie a dzięki pokryciu warstwo wybranego metalu stanie się materiałem doskonałym do wykończeń.

Tradycyjnie warto podkreślić łatwość w utrzymaniu czystości elementów szklanych. Ich mycie nie sprawia żadnych kłopotów ani nie zabiera zbyt wiele czasu.

Listwy szklane metalizowane jako dodatki dekoracyjne do płytek ceramicznych mają szansę wyprzeć, a na pewno zawalczą o swój segment rynku, z tradycyjnie stosowanymi do tego materiałami.

Zapraszamy do kontaktu. W bezpośredniej rozmowie postaramy się odpowiedzieć na państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *