Idź do góry
Share

Blacha złota

W współczesnym przemyśle aluminium jest materiałem bardzo powszechnym. Ze względu na swoje właściwości, doskonale poddaje się obróbce ( cięcie, kucie, gięcie czy walcowanie ). Wiemy również, że  jest materiałem lekkim i odpornym na korozję oraz wiele środków chemicznych.

W przemyśle spożywczym z arkuszy aluminiowych wykonuje się opakowania, np. puszki na napoje czy folie aluminiowe do pakowania żywności.

Złote aluminium

Podobnie jak w przypadku innych materiałów, które można podać procesowi sublimacji, aluminium również możemy pokryć odpowiednią warstwą metalu. W tym przypadku złota. Z pospolitego, dość banalnego materiału możemy uzyskać arkusz metalu podpisany „Blacha złota” lub opcjonalne „Blacha szczotkowana złota”.

Będzie to doskonały półprodukt w przemyśle pamiątkarskim czy też półprodukt do produkcji wspomnianych już opakowań.

Blacha szczotkowana złota

Szanujemy zasadę – klient nasz pan i dlatego rozumiemy, że dla niektórych czyste metalicznie i w pełni refleksyjne powierzchnie, to nie jest docelowy produkt. Dlatego jesteśmy w stanie przygotować produkt matowy, szczotkowany. Spełniający warunki specyfikacji przekazanej nam przez klienta.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *