Idź do góry
Share

Pozłacanie szkła

Technika nakładania powłok metalicznych na szkle, to jedna z najbardziej nowoczesnych technologii dostępnych w szeroko pojętym budownictwie w ostatnich czasach.  Powłoki te wolne są od jakichkolwiek zniekształceń, które mają miejsce w przypadku nakładania folii poliestrowych, a ich trwałość, wytrzymałość oraz parametry izolacyjne gwarantują najwyższą jakość.

Dzięki stosowanej w naszej firmie technologii wykorzystującej metodę sputteringu do metalizacji tworzyw sztucznych, szkła, metali oraz ceramiki różnymi metalami, w tym i złotem, możemy zaoferować usługę pozłacania szkła.

Pozłacanie szkła w praktyce

Doskonałym przykładem zastosowania dla takiego elementu jak szkło pozłacane jest szklana mozaika. Będzie ona doskonałym ozdobnikiem, a także nada wnętrzu nowoczesności, przestrzeni i niepowtarzalnego klimatu.

Złota mozaika, wytworzona metodą metalizacji ( pozłacanie szkła ) idealnie nadaje się np. do wyłożenia kabiny prysznicowej. Woda spływająca po szklanych, mieniących się kwadracikach pięknie odbija światło, tworząc wrażenie przyjemnego luksusu. Któż nie chciałby każdego dnia brać prysznica w nietuzinkowym wnętrzu, w którym światło w połączeniu z wodą i płytkami tworzy bajeczną wręcz ferie barw.

Mozaika to bardzo prosty i gustowny element, który potrafi odmienić całe wnętrze. Nie potrzeba wybierać bogatych, zdobionych płytek, wystarczy udekorować kawałek przestrzeni mozaiką, a całe wnętrze stanie się niepospolite i będzie zachwycać unikalnością.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *